Etui z powerbankiem – czy warto?

Etui z powerbankiem jest doskonałym pomysłem dla każdego, komu zdarza się zapomnieć o regularnym ładowaniu telefonu. Dzięki temu, że taka obudowa ma wbudowaną ładowarkę, możesz być spokojniejszy! W tym artykule przedstawimy zalety takiego etui i podpowiemy na co zwrócić uwagę przy wyborze.

Etui powerbank to super gadżet dla każdego użytkownika smartfonów. Dobrym miejscem, gdzie można kupić taką obudowę i być pewnym jakości, jest sklep Youtab.pl. Znajdziesz tam wiele propozycji, nie tylko etui do telefonów, ale także szkła ochronne, drony, kable, przejściówka, selfie  sticki, głośniki – jednym słowem raj dla miłośników gadżetów ze świata mobile. Oczywiście etui z powerbankiem także mają w swojej ofercie: https://youtab.pl/etui-do-telefonu/etui-z-bateria/.

Czym charakteryzuje się case z powerbankiem?

Takie etui ma za zadanie nie tylko chronić Twojego smartfona od uszkodzeń, upadków czy zarysowań, ale przede wszystkim ma pełnić rolę dodatkowej baterii. Dzięki temu nie będziesz miał problemu z nagłym rozładowaniem się smartfona. Będzie to duże ułatwienie dla każdego zapominalskiego!

Case z powerbankiem jest nieznacznie grubszy, ponieważ w jego tylnej części znajduje się bateria. Takie etui z baterią włącza się, przytrzymując odpowiedni przycisk. Dzięki temu mamy kontrolę, kiedy rozpoczyna się ładowanie, a kiedy kończy. Gdy podłączysz telefon do ładowarki, najpierw zostanie naładowany smartfon, a następnie bateria w obudowie.

Dobrej jakości obudowy tego typu posiadają system zabezpieczeń przeciwko zwarciom. Jeśli wykryją jakiś problem, po prostu wyłączą ładowanie. Dlatego jest to gadżet w pełni bezpieczny.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze etui z powerbankiem?

Przede wszystkim na pojemność baterii w obudowie. Im większa, tym dłużej wytrzyma, szybciej naładuje telefon i po prostu będzie służyć nam lepiej. Większość porządnych produktów tego typu ma baterie o pojemności o 4300 do 5000 mAh.

Poza baterią, sprawdź także jakość całego case’a. Takie obudowy są dość drogie, dlatego powinny być wykonane solidnie, z dobrych jakościowo materiałów. Skrzypienie, niedokładne przyleganie czy marna realizacja nie mogą być akceptowane.

Aby obudowa była bezpieczna powinna posiadać zabezpieczenia o których pisaliśmy wyżej – wyłączające ładowanie, jeśli jakiś problem zostanie wykryty. Dlatego przed kupnem upewnij się, że Twój smartfon będzie chroniony przed zwarciami.

Przy wyborze etui, weź pod uwagę jego wielkość i wagę. Na rynku znajduje się sporo dość lekkich i smukłych case’ów. Nie musisz więc skazywać się na ciężką i nie praktyczną cegłę.

Dodatkowe zalety case’a z powerbankiem

Poza głównymi zaletami, jest także kilka dodatkowych. Pierwsza jest taka, że dzięki baterii, nie musisz zakładać dodatkowego magnesu, jeśli korzystasz z uchwytu magnetycznego do samochodu. Takie etui sprawia, że od razu możesz korzystać z uchwytu i nie przejmować się dodatkowymi wymaganiami.

To, co warto zaznaczyć, to fakt, że obudowa nie przeszkadza w transmisji danych. Nie musisz zatem zdejmować obudowy, by przesłać jakieś materiały do komputera czy podłączyć do smartfona sprzęt działający na Bluetooth.

Zaletą, która nie jest najważniejsza, ale nie jest też bez znaczenia, jest wygląd takiej obudowy. Jest ona zazwyczaj bardzo estetyczna i dość elegancka. W kolorystyce dominuje czerń, a design jest prosty. Dzięki temu pasować będzie zarówno paniom jak i panom.

Kupując etui z powerbankiem, zawsze dokładnie przeczytaj opis producenta i wybierz taki model, który jest jak najlepszy jakościowo. W tym wypadku warto wydać nieco więcej, aby cieszyć się w pełni nowoczesnym i dopasowanym etui.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *