Multimedia na dużym ekranie. Sprawdź telewizory Xiaomi

Moda na wielkie telewizory nie mija. Producenci RTV oferują coraz większe przekątne TV, dzięki którym możemy stworzyć prawdziwe kino w zaciszu swojego domu. Dziś przyjrzymy się telewizorom marki Xiaomi, które mają nam do zaoferowania wiele ciekawych funkcji.

Telewizory Xiaomi a inne marki

Na początek warto wspomnieć o kilku zaletach, jakie posiadają wszystkie telewizory Xiaomi. Przede wszystkim należy podkreślić ich doskonałą jakość, która dorównuje wielu czołowym markom.

Podobnie jak w przypadku innych produktów Xiaomi, również telewizory mogą pochwalić się ciekawą ofertą funkcji idącą w parze z nowoczesnym i bardzo estetycznym designem.  A wszystko to dostępne jest w bardzo przystępnej cenie.

XIAOMI MI LED SMART TV 4S 65″

Ten model telewizora posiada przekątną 65 cali oraz rozdzielczość 4K, która zapewnia najwyższą jakość obrazu. Telewizor ten oferuje obsługę HDR, a także posiada system Smart TV bazujący na systemie operacyjnym Android. Model ten doskonale nadaje się do oglądania filmów i seriali, a także spełni oczekiwania osób, które będą go używać podczas grania w gry komputerowe i konsolowe. Przekątna 65 cali to z kolei doskonałe rozwiązanie, jeśli poszukujemy telewizora do dużego salonu. Taki telewizor będzie zapewniał idealne wrażenia wizualne, jeśli będzie znajdował się w odległości ok. 3,5 metra od kanapy. Warto także dodać, iż model ten posiada również możliwość korzystania z bibliotek filmów i seriali Netflix czy HBO GO. Ponadto w modelu tym zastosowano technologię Motion Smooth zapewniającą bardzo płynny i szczegółowy obraz nawet podczas bardzo dynamicznych ujęć.

Warto dodać, że model ten wyposażony jest w głośniki z DTS-HD i Dolby Audio, które gwarantują wysoką jakość dźwięku na poziomie kinowym.

Opcja Smart będzie z kolei świetnym rozwiązaniem dla osób, które oprócz możliwości oglądania filmów i seriali, pragną używać telewizora do innych celów rozrywkowych, na przykład odtwarzania materiałów z Youtube, grania w gry czy słuchania muzyki ze Spotify.

XIAOMI MI LED SMART TV 4S 55″

Kolejny z oferowanych modeli telewizorów Xiaomi to urządzenie posiadające przekątną 55 cali i, podobnie jak wspomniany wcześniej model, rozdzielczość 4K. Telewizor ten zapewnia doskonałą jakość obrazu gwarantującą bardzo szczegółowy realizm. Tym, co warto podkreślić przy okazji tego modelu jest świetne rozwiązanie w zakresie dźwięku. W urządzeniu zastosowano kodeki Dolby Audio + DTS HD oraz głośniki z funkcją bass-reflect, dzięki czemu uzyskiwany dźwięk dorównuje temu słyszanemu w sali kinowej.

Model XIAOMI MI LED SMART TV 4S 55″ sprawdzi się w salonie, w którym odległość od kanapy będzie wynosiła ok. 3 metry.

Tym, co wyróżnia obydwa modele, jest bardzo elegancki, minimalistyczny design, który doskonale wpisuje się w stylistykę praktycznie każdego wnętrza. Będzie idealnie komponował się zarówno z nowoczesnym, jak i tym bardziej klasycznym wystrojem pomieszczenia.

Telewizory Xiaomi to rozwiązanie dla każdego użytkownika, który oczekuje wysokiej jakości sprzętu w przystępnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *