Druk niezwyczajny – trójwymiarowy

Obecnie znany jest druk zwyczajny i trójwymiarowy, czyli 3D (tridimensional w języku angielskim to właśnie trójwymiar). Na całym świecie takie drukarki robią karierę i są doskonałym sposobem na drukowanie w sposób dający złudzenie wielopłaszczyznowości. W ten sposób można drukować domy, bloki, ubrania, buty, wszelkie meble. Fantazja nie ma granic. Coraz więcej osób stara się mieć taką drukarkę 3D. Lepiej kupić droższą drukarkę, ale efektywną i wydajną niż oszczędzać na tym zakupie. Klienci korzystają z drukarek, nie oszczędzają na nich. Wymyślają wzory samolotów, jachtów, opracowują różnorodne rozwiązania techniczne. Jednak obsługa takiej drukarki wymaga pewnych kwalifikacji. Zanim zaczniemy korzystać z drukarki 3D należy przejść przeszkolenie i dopiero opracowywać własne wzory.

3D to nie zabawka

Drukarka 3D to nie zabawka, a druk 3D pozwala tworzyć różne wzory. Coraz więcej osób sięga po takie drukarki i korzysta z nich, ale zazwyczaj w punktach ksero. Nie w domu, bo to za drogie urządzenie, aby mieć je w domu, o ile nie jest się ekscentrycznym bogaczem. Dobra drukarka 3D to najlepsza rzecz dla klientów. Do punktu ksero drukarkę da się kupić za około 20 000 złotych. Sprzęt jest kosztowny, ale godny zakupu. Porządna jakość jest na pewno istotna – jeśli już inwestujemy spore pieniądze to warto wybrać to, co najlepsze. Drukarka 3D powinna posłużyć użytkownikom co najmniej przez kilka ładnych lat, najlepiej dziesięć lub dłużej. Repraty to drukarki dla osób początkujących.  Poza tym drukarka 3D powinna być kolorowa, tylko taki sprzęt spełnia oczekiwania klientów.

Inwestuj i zarabiaj

Inwestowanie w drukarkę 3D pozwala zarobić bardzo dobre pieniądze. Jakość w dobrej cenie to parametr podstawowy. Klienci zamawiają przeważnie niewielkie rzeczy, ale trzeba im zapewnić doskonałą jakość. Wówczas będą promować firmę i wielokrotnie do niej wracać. Na początek jedna drukarka 3D wystarczy, ale po jakimś czasie trzeba dokupić co najmniej jedno, a najlepiej dwa urządzenia. Można wówczas rozkręcić biznes i zarabiać coraz więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *