Telewizja światłowodowa – na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty?

Jaki jest najlepszy dostawca telewizji w kraju? Jakie czynniki wziąć pod uwagę przeglądając oferty operatorów?

Dostawcy telewizji – jak wybrać idealną ofertę dla siebie?

Na rynku dostępnych jest wielu operatorów oferujących usługi telewizyjne, sprawdzenie wszystkich ofert oraz podjęcie decyzji, na którego z nich się zdecydować, może sprawiać niemałe problemy. W zasięgu Twojego wyboru są m.in. tacy dostawcy, jak INEA, Netia, UPC czy Vectra. Jako że obecnie coraz popularniejsza staje się telewizja online, warto w tym miejscu wziąć pod uwagę jakość gwarantowanego łącza internetowego. Najpopularniejszy stał się wariant telewizji przez światłowód. To stabilny rodzaj Internetu o wysokiej przepustowości i bardzo szybkiej transmisji danych, przy zachowaniu najwyższej jakości połączenia. Dostawcy telewizji dysponują bardzo zróżnicowanymi ofertami, dlatego warto przyjrzeć się im jak najlepiej.

Telewizja światłowodowa przez najszybszy Internet w Polsce

Przeglądając oferty wspomnianych operatorów dotyczące dostępności poszczególnych kanałów trzeba przyznać, że są one stosunkowo do siebie zbliżone. Oczywiście trzeba mieć tu na uwadze także okresowe promocje, jednak aby z nich skorzystać, trzeba obserwować zmieniające się oferty. Warto też wspomnieć, że dostawca telewizji INEA oferuje bardzo korzystne cenowo paczki tematyczne kanałów bez przywiązania, co daje użytkownikom znacznie większą swobodę korzystania. Dzięki temu będziesz cieszyć się np. najlepszymi kanałami sportowymi lub filmowymi – i to bez ograniczeń oraz w dowolnym momencie.

Jak jednak wspomniano wcześniej, kluczową rolę w kontekście wyboru dostawcy telewizji światłowodowej pełni oferowany Internet. Większość operatorów oferuje prędkość transmisji danych na poziomie nie większym niż 1 Gb/s. Znacznie większe możliwości gwarantuje światłowód symetryczny, z którym uzyskujesz taką samą prędkość zarówno pobierania danych, jak i ich wysyłania. Co więcej szybkość ta wynosi nawet wielokrotnie więcej niż 1 Gb/s. Tego typu łącze oferuje INEA – telewizja światłowodowa to zatem świat zupełnie nowej rozrywki na znacznie wyższym poziomie niż do tej pory. Jeżeli więc szukasz nowego operatora lub po prostu jesteś niezadowolony z dotychczasowego dostawcy telewizji, z pewnością warto wziąć pod uwagę ofertę INEA.

Zalety tradycyjnej telewizji przez Wi-Fi

Dostawcy telewizji coraz częściej stawiają głównie na pakiety Internetu z telewizją. To ekonomiczne rozwiązanie, które zapewnia bardzo szeroki wybór kanałów TV dostępnych po podłączeniu telewizora do bezprzewodowego dekodera. Co więcej, u niektórych operatorów masz możliwość stworzenia własnej oferty, maksymalnie dopasowanej do potrzeb. Wybór kanałów bez przywiązania i to na określony czas? Innowacyjne podejście do tradycyjnej telewizji od niedawna zapewnia operator INEA. Wybierasz prędkość Internetu światłowodowego oraz podstawową paczkę kanałów telewizyjnych, a pozostałe paczki kanałów możesz dobierać i odejmować w dowolnym momencie trwania umowy, nawet na jeden miesiąc. Nie musisz już decydować się na dużą liczbę kanałów w pakiecie, z których rzadko lub wcale nie korzystasz. Dla dzieci możesz wybrać paczki tematyczne z bajkami, a na jeden sezon rozgrywek ulubionej drużyny – kanały sportowe. Dla miłośników dobrego kina
i programów dokumentalnych operator przygotował paczki z kanałami premium, takimi jak CANAL+ i HBO. To Ty decydujesz za co płacisz i jak ma wyglądać Twoja wymarzona oferta telewizyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *