Jak ochronić iPhone’a X? Przegląd zabezpieczeń

Nie da się ukryć, że zakup iPhone`a X to nie mały koszt, ponieważ waha się w granicy 4-6 tysięcy złotych. Warto więc dobrze przemyśleć nabycie ewentualnej dodatkowej ochrony. Dzięki temu nasz drogi sprzęt będzie solidnie zabezpieczony. Jak ochronić iPhone`a X? Zobacz!

Zabezpieczenie smartfona iPhone`a X

Większość osób po zakupie nowego smartfona decyduje się na nabycie pasującej do niego obudowy. Do iPhone`a X jest aż kilkanaście modeli case, głównie produkty chroniące tylko tylną część. Znajdziemy kolorowe, jak i wzorzyste etui wykonane z gumy, skóry lub innych wytrzymałych tworzyw. To produkty z gładką powierzchnią, choć nie tylko, ponieważ niekiedy pojawiają się wypukłe tłoczone zdobienia, na przykład logo Apple. Można bez trudu co chwilę zmieniać obudowę, i w ten sposób też sam wygląd iPhone`a X.

Dla fanów tradycyjnych rozwiązań polecamy transparentne case bądź w identycznej barwie co sprzęt od Apple. Taki model zapewni ochronę przed zarysowaniem i zabrudzeniem jednak w żaden sposób nie zmieni oblicza iPhone`a X, ponieważ takie case jest mało widoczne.

Kolejną propozycją są obudowy, które zabezpieczają i tył, i przód smartfona. Tutaj też jest kilka form do wyboru. Największą popularnością cieszą się nowoczesne produkty ze zdejmowanymi panelami wykonanymi z gumowego tworzywa. Mają wiele zalet! Przede wszystkim szybko się je montuje, a także czyści – można robić to nawet pod bieżącą wodą. Takie case skutecznie chronią iPhone`a X przed uszkodzeniem, tak samo jak i wstrząsami.

Jeszcze solidniejsze obudowy to modele całkowicie zabudowane. W tym przypadku ruchoma klapka uchyla się w bok, jak książka lub do dołu. W ten sposób dostęp do ekranu jest szybki i możesz zapomnieć o naklejaniu ochronnego szkła. Natomiast wycięcia na przyciski boczne gwarantują komfortowe korzystanie ze smartfona. Mężczyźni pokochają minimalistyczne skórzane obudowy, a panie te przypominające swoją postacią eleganckie torebki.

iPhone`a X – skutecznie ochroń ekran!

Co wyróżnia iPhone X pośród innych modeli Apple? Z pewnością duży, efektowny ekran. Niestety, tak ogromna powierzchnia, czyli 15,8 cala może się łatwo uszkodzić. Wystarczy sekunda, a pojawi się zarysowanie, a co gorsza może nawet duża rysa, tudzież mocno widoczne nieestetyczne odpryśnięcie. To nie tylko zniszczy wygląd naszego smartfona, ale również może wpłynąć w pewnym stopniu na jakość obrazu.

Jak zapobiec uszkodzeniom ekranu? Wbrew pozorom dość prosto, bo wystarczy dodatkowa warstwa w postaci szkła lub folii. W sklepach znajdziesz kilkanaście produktów pasujących do iPhone`a X. Te niewielkie cienkie transparentne nakładki na wyświetlacz zapewniają idealną ochronę, jednocześnie gwarantują ultra czujność. Do tego powłokę łatwo samodzielnie zamocować. Jest dostępnych kilka wariantów i to w różnej cenie, zarówno naklejane, jak i zdejmowane magnetyczne, także z kolorową obwódką.

Więcej informacji znaleźć można na https://idream.pl/iphone/etui-do-iphone/etui-do-iphone-x.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *