Ranking najlepszych telewizorów 4K

Z roku na rok zmieniają się nie tylko wymagania klientów, ale także możliwości technologiczne, które wykorzystuje się przy tworzeniu nowoczesnych telewizorów. Rozrywka w postaci oglądanych filmów, programów i seriali to coś, co bardzo długo nam się nie znudzi. Dlatego też szukamy takich sprzętów, które wygrywają w aktualnych rankingach. Dlaczego jest to tak ważne? Oglądana telewizja przez Internet czy też klasyczne filmy na DVD dostarczą nam jeszcze więcej wrażeń, jeżeli obejrzymy je w 4K.

Jaki telewizor 4K będzie najlepszy?

Aby telewizja przez Internet cieszyła nas jeszcze bardziej, warto wybrać taki sprzęt, który sprosta naszym wymaganiom i pomoże nam poczuć się we własnym domu, jak w kameralnym kinie. Dostępne w sklepach telewizory oferują bardzo wiele, począwszy od niespotykanej do tej pory wielkości ekranu, poprzez doskonałą jakość obrazu oraz inne, innowacyjne funkcje. Co teraz cieszy się dużą popularnością? Klienci szukają przede wszystkim telewizorów oferujących rozdzielczość 4K lub nawet – 8K.

Najczęściej pojawiające się w rankingach modele należą do takich firm jak Sony, Samsung czy też Philips. To sprawdzone sprzęty, które od wielu lat spotykane są w naszych domach. Producenci stale jednak wprowadzają zmiany, ponieważ wykorzystywana technologia rozwija się szybko… i przemija. Podczas zakupu należy także zwrócić uwagę na cenę sprzętu i to, czy jest ona adekwatna do oferowanych funkcji.

Aktualnie w przystępnej cenie dostaniemy telewizor o doskonałej jakości obrazu, z możliwością podłączenia pod Wi-Fi i o estetycznym designie. Nie należy zapominać, że telewizor stanowi jeden z elementów wystroju wnętrza. Oto cztery najpopularniejsze modele chętnie kupowane przez miłośników telewizji i nowych technologii:

  • Telewizor 4K Samsung UE43MU6102,
  • Telewizor 4K Sony KD-49XE7005,
  • Telewizor 4K Philips 55PUS7303/12,
  • Telewizor 4K Philips 65PUS6262/12.

Zazwyczaj za telewizor dobrej jakości musimy zapłacić około 2000-4500 zł. Trafiają się zarówno droższe, jak i tańsze warianty, ale coś, czym zawsze należy kierować się przy zakupie, to przede wszystkim własne preferencje. Właściwy wybór sprawi, że przez kilka najbliższych lat nie pomyślimy o zmianie sprzętu na nowy.

Telewizor 4K a telewizja przez Internet

Może się wydawać, że telewizja przez Internet to coś, do czego użytkowania niezbędny jest komputer i Internet. Tymczasem dostawca INEA posiada w swojej ofercie innowacyjny, bezprzewodowy dekoder HIWAY, dzięki któremu korzystamy z Wi-Fi i właśnie w ten sposób możemy oglądać ulubione programy na dużym ekranie. Taka telewizja dostępna jest razem ze stabilnym, symetrycznym i bardzo szybkim Internetem światłowodowym.

To niezwykła wygoda i nowoczesne rozwiązanie. Od teraz seriale czy filmy emitowane na popularnych kanałach obejrzymy dzięki dostępowi do sieci oraz niewielkiemu urządzeniu. Jakie są jego możliwości? Nagrywanie, przewijanie i odtwarzanie programów to coś, co pozwala oglądającemu na jeszcze większy komfort i przyjemniejsze oglądanie telewizji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *