Pozycjonowanie stron. Cena – jakość.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) to jedna z najbardziej opłacalnych strategii marketingowych, ponieważ jest skierowana do osób, które aktywnie poszukują firmy takiej jak Twoja w Internecie. To jedyna metoda, która zapewnia trwałe wyniki i przychody bez konieczności płacenia za reklamy.

Jeśli zapełnisz swoją witrynę wartościowymi treściami z odpowiednim nasyceniem słów kluczowych, ciekawą grafiką i przygotowaną intuicyjnie dla odbiorcy strukturą, ruch na stronie widocznie wzrośnie. Te i wiele innych działań składają się na proces nazywany pozycjonowaniem stron. Na szczęście nie musisz się na tym znać – wykona to za Ciebie profesjonalna agencja SEO! Inwestycja w SEO to najtańsza forma skutecznego marketingu – sprawdź sam w cennik pozycjonowania stron w Blumo!

Pozycjonowanie WordPress – co to jest WordPress?

Być może słyszałeś ekspertów, którzy twierdzili, że WordPress jest przyjazny dla SEO. Właśnie dlatego wiele osób wybiera WordPress do założenia pierwszego bloga lub strony internetowej.

Podczas gdy WordPress dba o to, aby generowany przez niego kod był zgodny z najlepszymi praktykami SEO, musisz zrobić o wiele więcej, jeśli chcesz ulepszyć swoje pozycjonowanie WordPress.

Mamy wiele możliwych do wykonania czynności, które warto wdrożyć, aby odpowiednio zoptymalizować SEO WordPress.

Pozycjonowanie WordPress – ustaw permalinki

Adresy URL stron i postów Twojej witryny nazywane są linkami bezpośrednimi. Mówiąc językiem laika, są tym, czego użytkownicy używają w swoich paskach adresowych, aby dotrzeć do Twojej witryny i wyświetlić odpowiednie strony. Są również używane przez inne witryny internetowe i wyszukiwarki do umieszczania linków do Twojej witryny.

WordPress ma domyślne ustawienia permalinków, które pozwalają na ich zmianę zgodnie z wygodą i potrzebami. Te ustawienia można znaleźć w ustawieniach -> permalinki.

Pozycjonowanie WordPress – korzystaj z Google Analytics

Google Analytics to narzędzie analityczne opracowane przez Google. Jest darmowy i pomaga na śledzeniu ruchu na Twojej witrynie oraz sprawdzanie pozycji w google. Znajdziemy tam istotne informacje m.in. o źródle ruchu, zachowaniu i nawykach użytkowników Twojej strony, dzięki którym lepiej poznasz odbiorców i wdrożysz niezbędne ulepszenia.

Pozycjonowanie WordPress – wtyczki SEO

WordPress oferuje również wiele wtyczek SEO, w tym najpopularniejsze Yoast SEO czy All in One SEO Plugin. Ułatwiają procesy optymalizacji treści pod SEO takie, jak dodawanie metatagów, śledzenie nasycenia słów kluczowych itp. Jednak takie pluginy to jedynie narzędzie w rękach użytkownika – niezbędne będą tu również specjalistyczna wiedza i umiejętności. Agencja SEO Blumo oferuje w cenniku pozycjonowania stron usługę pozycjonowania WordPress, jak również reklam AdWords w Warszawie. Zaufaj profesjonalistom i oddaj swoją stronę w dobre ręce!

Reklama AdWords w Warszawie – daj się zauważyć!

Z pewnością zauważyłeś, że niektóre wyniki wyszukiwania Google pojawiają się jako pierwsze z dopiskiem „reklama”. Są to linki sponsorowane, czyli płatna reklama w Google. Taka forma promocji swojej strony możliwa jest dzięki systemowi reklamy AdWords, czyli Google Ads.

Reklama Adwords w wyszukiwarce jest rozliczana w systemie PPC (Pay Per Click). Oznacza to, że w zakresie budżetu reklamowego dedykowanego danej kampanii, opłata naliczana jest tylko wtedy, jeśli użytkownik kliknie w reklamę. Niezbędne jest jednak wcześniejsze odpowiednie skonfigurowanie takiej kampanii, m.in. wybranie odpowiednich dla Twojej strony słów kluczowych. Zadaniem agencji SEO Blumo jest więc stworzenie ciekawej treści, która zachęci internautów do wejścia na Twoją witrynę. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem pozycjonowania stron i wszystkimi usługami oferowanymi przez Blumo, w tym reklamą Adwords.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *