Podaruj sobie odrobinę luksusu, czyli w jakie gadżety warto zainwestować w 2021

Świat nowoczesnych technologii z roku na rok ma nam do zaoferowania coraz więcej. Na rynku pojawiają się gadżety, które z powodzeniem możemy wykorzystać na co dzień, a ich cena staje się coraz bardziej przystępna dla średnio zamożnego obywatela. Dziś przyjrzymy się gadżetom elektronicznym, których posiadanie nie tylko ułatwi wykonywanie niektórych domowych czynności, ale również pozwoli nam poczuć się luksusowo.

Robot sprzątający

Ten gadżet z powodzeniem zasłużył sobie na miano największego odkrycia ostatnich sezonów, jeśli chodzi o domowe akcesorium elektroniczne. Robot sprzątający to autonomiczny odkurzacz, który posiada wbudowaną baterię umożliwiającą mu poruszanie się bez konieczności podłączania do gniazda sieciowego. Jednak nie to jest najważniejszym jego atutem. Robot ten pracuje całkowicie niezależnie i samodzielnie. Oznacza to, że nie musimy nim dodatkowo sterować ani nawet uczestniczyć w procesie odkurzania, gdyż urządzenie samo wykona za nas pracę. Po uruchomieniu przyciskiem lub za pomocą aplikacji robot pokonuje trasę po naszym mieszkaniu, odkurzając podłogę centymetr po centymetrze. Jest przy tym na tyle inteligentny, że jest w stanie omijać napotkane przeszkody. Nie musimy więc bać się, że nasze skarpety rzucone koło łóżka zostaną wciągnięte czy że robot przejedzie po śpiącym kocie.

Taki robot to świetne wsparcie w codziennym sprzątaniu i jednocześnie urządzenie, które zdecydowanie poprawia nasz komfort życia. Ceny takich robotów wahają się od 1000 do 2000zł.

Dron

To coś dla wielkich miłośników fotografii i filmowania. Pasjonaci z pewnością docenią korzyści, jakie daje im możliwość zdobycia niepowtarzalnych ujęć z lotu ptaka. Dobrej jakości dron wyposażony w profesjonalną kamerę pozwala kręcić zarówno statyczne, jak i dynamiczne ujęcia, uzyskując przy tym doskonałą jakość obrazu. Możemy więc uwiecznić piękne chwile podczas różnego rodzaju plenerowych uroczystości rodzinnych takich jak wesela czy ważne rocznice, a taki kadr z powietrza sprawi, że pamiątka nabierze bardzo oryginalnego charakteru.

 

Dron to oczywiście gadżet nie tylko dla miłośników fotografii, ale dla każdego, kto bywa w ciekawych miejscach godnych uwiecznienia w tak nietypowy sposób. Sprawdzi się zatem podczas wycieczek górskich czy rowerowych, a także w czasie uprawiania sportów wodnych. Dobrej jakości drona kupimy w cenie od 2000 do nawet 10000 zł.

Gadżety z serii Beauty

Na rynku pojawiło się mnóstwo gadżetów elektronicznych dedykowanych osobom, które lubią dbać o swoją urodę lub pragną wykonywać pewne kosmetyczne zabiegi w warunkach domowych. W tej grupie akcesoriów z pewnością możemy polecić różnego rodzaju myjki soniczne, które umożliwiają precyzyjne oczyszczenie skóry twarzy, przygotowując ją do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Kolejnym gadżetem jest depilator laserowy, który pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia  za pomocą wiązki laserowej, co do tej pory możliwe było wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. W tej grupie produktów nie możemy zapomnieć również o szczoteczce sonicznej, która, choć funkcjonuje już jako popularny gadżet od lat, wciąż uznawana jest za jedno z najlepszych rozwiązań technologicznych ostatnich czasów. Szczoteczka soniczna wykorzystuje fale dźwiękowe, za pomocą których pasta do zębów zamieniana jest na miliony bąbelków. Te są wówczas w stanie dotrzeć do każdej szczeliny między zębami, zapewniając ich dokładne oczyszczenie.

Koszt takich gadżetów elektronicznych z serii Beauty waha się w granicach od 100 do 1000zł.

Skąd wziąć pieniądze na zakupy?

Zakup takich gadżetów dla wielu osób może okazać się wydatkiem, który w znacznym stopniu obciąży ich budżet domowy. Jeśli nie dysponujemy odpowiednią ilością oszczędności, a bardzo zależy nam na zakupie takich akcesoriów, wsparciem mogą być pożyczki online na raty, dzięki którym szybko uzyskamy niezbędną kwotę potrzebną do sfinansowania zakupów. Pożyczkę spłacimy w wygodnych, miesięcznych ratach, a gadżety będą nam służyły każdego dnia, poprawiając jakość i komfort naszego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *